Hajcer Partizánske

Hajcer Restaurants
https://www.hajcer.sk
Tel.č.: 0917 110 222

Nový Koncept Reštaurácie v Športcentre Dukas

Od 15. septembra 2022 máme tú česť uvítať reštauračnú prevádzku od firmy Hajcer. Firma Hajcer nie je pre nás neznámym menom, pretože prevádzkuje úspešnú reštauráciu aj v Bošanoch. Teraz je čas túto výnimočnú reštauráciu uviesť aj do našich priestorov, čím sa stala súčasťou Športcentra Dukas.

Široký Výber Jedál a Nápojov

V reštauračnej časti Športcentra Dukas nájdu naši návštevníci bohatý výber jedál a nápojov. Medzi obľúbené patria:

  • Burgery: Ponúkame široký výber výborných burgerov, pripravených z kvalitných surovín a plných chute a šťavnatosti.
  • Pizza: Naša pizza je pripravovaná podľa tradičných receptov, a na výber máte rôzne chuťové kombinácie z kvalitných potravín.
  • Hotdogy: Pre fanúšikov rýchleho a chutného občerstvenia sú tu hotdogy, ktoré vás okamžite dostanú do pohody.
  • Nápoje: Môžete si vybrať z bohatej ponuky alkoholických aj nealkoholických nápojov, vrátane obľúbených špecialít.

Rozvoz a Aplikácia pre Objednávky

Pre pohodlie našich návštevníkov ponúkame možnosť rozvozu jedál priamo k vám domov. Ak máte radi pohodlie objednávania, môžete využiť našu mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní jednoduché a rýchle objednávanie.

Otváracie Hodiny a Platby

Reštauračná časť, Hajcer Restaurants, je otvorená denne od 12:00, čo vám dáva možnosť prísť na obed, večeru alebo si dopriať občerstvenie kedykoľvek to potrebujete. Okrem hotovosti prijímame aj platby kartou, čo robí nákupy u nás jednoduchšími a bezstarostnejšími.

Tešíme sa na to, že vás môžeme privítať v našej novej reštaurácii a dúfame, že si budete užívať široký výber jedál a nápojov priamo v Športcentre Dukas od firmy Hajcer Restaurants. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.