Bowling Partizánske

Bowling je zábavný šport s bohatou históriou, ktorý siaha až do starovekého Egypta. Prvotné hry s guľou a kuželmi sa vyvinuli do modernej podoby bowlingu, ktorú poznáme dnes. Bowling je skvelou aktivitou pre rodiny, priateľov a tímy, ktoré sa radi stretávajú a súťažia v príjemnom prostredí.

História prevádzky Športcentra Dukas

Naše reštauračno-bowlingové centrum sa nachádza v srdci Partizánskeho a je miestom, kde si môžete vychutnať skvelú atmosféru a skvelé jedlo. Otvorili sme naše dvere pre verejnosť s jediným cieľom: poskytnúť miesto pre zábavu, relaxáciu a rodinné chvíle. Od svojho otvorenia sme hrdí na to, že sme boli svedkami mnohých rodinných osláv, priateľských stretnutí a firemných udalostí.

Pravidlá hry

Ak ste noví v bowlingu, nebojte sa! Naši profesionálni inštruktori sú pripravení vás naučiť základy a pravidlá hry. Bowling je jednoduchý a zábavný šport, ktorý môže hrať každý. Snažíme sa urobiť z vášho návštevníka bowlingovej drahy nezabudnuteľný zážitok.

Informácie o dráhach

Naše bowlingové dráhy sú vybavené šnúrovým stavačom. Máme pre vás všetko potrebné, vrátane pohodlných topánok a gúľ rôznych veľkostí a váh, aby sme vám zabezpečili pohodlné hranie. Zároveň Vás pozývame do reštaurácie kde si môžete vychutnať občerstvenie počas hry.

Tešíme sa na vašu návštevu v Športcentre Dukas v Partizánskom. Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Chceme, aby ste si u nás užili nezabudnuteľný čas a získali skvelé zážitky z bowlingu.

Sme tu pre Vás. Bowling Partizánske.