História Športcentra Dukas

Športcentrum Dukas má hlboké korene a je miestom, ktoré sa môže pochváliť bohatou históriou. Všetko sa začalo rekonštrukciou pôvodnej kolkárne v Partizánskom, kedy sa začala písať nová kapitola v dejinách športu v našom meste.

Rekonštrukcia a Základy Športového Ducha

Rekonštrukcia pôvodnej kolkárne sa uskutočnila s jediným cieľom: zachovať športový duch a tradíciu kolkárne, no s moderným dotykom. Pôvodné dráhy pre kolky, ktoré niesli historické odkazy, boli nahradené modernými kvalitnými dráhami určenými pre bowling. Toto rozhodnutie prinieslo nový život do tohto športového miesta a otvorilo cestu pre nové zážitky.

Modernizácia so Šnúrovým Stavačom Koliek

Jednou z kľúčových zmien, ktorá zmenila pôvodnú kolkáreň na moderné Športcentrum Dukas, bola modernizácia kolkovej strojovne. Pôvodná kolková strojovňa bola nahradená moderným šnúrovým stavačom koliek. Táto zmena umožnila efektívne a spoľahlivé spracovanie koliek, čím sa zabezpečila kvalita hry pre našich návštevníkov.

Otvorenie Športcentra Dukas

Športcentrum Dukas otvorilo svoje dvere pre verejnosť v roku 2003 a stalo sa tak prvým bowlingovým centrom v Trenčianskom kraji. Toto historické otvorenie bolo výsledkom odhodlania a vášne tímu za spoločnosť Dukas s.r.o., ktorá prevádzkuje toto úžasné miesto dodnes.

Športcentrum Dukas sa stalo miestom stretávania priateľov a rodín, kde sa zábava a športový duch spájajú v jednom. Tešíme sa na to, že môžeme pokračovať v poskytovaní nezabudnuteľných zážitkov a zachovávať históriu športu v Partizánskom.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našom športovom centre, prídite a navštívte nás. Rádi vám poskytneme ďalšie informácie o našej histórii a aktuálnych možnostiach zábavy.