Informácie o Dráhach

V našom športovom centre ponúkame moderné bowlingové dráhy. Tu sú niektoré základné informácie o našich […]

Hajcer Partizánske

Hajcer Restaurantshttps://www.hajcer.skTel.č.: 0917 110 222 Nový Koncept Reštaurácie v Športcentre Dukas Od 15. septembra 2022 […]

Kontakt

Športcentrum Dukas Adresa: Škultétyho 1078, PartizánskeTel.č.: 038 749 94 88Email: rezervacia@bowling-partizanske.sk Mapa: https://maps.app.goo.gl/ZDVeiKmfbH25zY957 Prevádzkovateľ Dukas […]

Vitajte na oficiálnej stránke Športcentra Dukas v Partizánskom!

Športcentrum Dukas

Vítame Vás na našej stránke, kde sa môžete oboznámiť s ponukou našich športových aktivít a zábavy. Športcentrum Dukas je miestom, kde sa stretávajú nadšenci bowlingu, futbalu, športu, a my sme pre vás pripravili to najlepšie, čo tieto športy ponúkajú.

Naše stredisko disponuje štyrmi bowlingovými dráhami so šnúrovými stavačmi, kde môžete tráviť príjemné chvíle so svojimi priateľmi a rodinou. Vďaka našim dráham si môžete vychutnať tú pravú atmosféru bowlingu, a to bez ohľadu na to, či ste skúsený hráč alebo začiatočník. Bowling je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú zábavu a relaxáciu.

Okrem bowlingu ponúkame aj viacúčelové ihrisko, kde sa môžete pustiť do hry malého futbalu, tenisu a ďalších športových aktivít. Toto ihrisko je miestom, kde sa môžete vyblázniť a pretekať s priateľmi. U nás sa nikdy nudit nebudete! K tomu nočné osvetlenie a kapacita tribúny 100 ľudí!

Na našej stránke nájdete rôzne užitočné informácie, vrátane možnosti rezervácie bowlingových dráh, ihriska, cenníka, aktuálnu obsadenosť dráh, články o bowlingu a bohatú fotogalériu, ktorá vám poskytne pohľad na naše stredisko.

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Naši priateľskí pracovníci sú pripravení vám pomôcť a zabezpečiť, aby ste si u nás užili nezabudnuteľné zážitky.

Tešíme sa na vašu návštevu v Športcentre Dukas v Partizánskom!